Nástěnné LED svítidlo RAM 7W/220-240V - Redo 90078
Kód: REDO 90078Detailní popis produktu
RAM — elegantní exteriérové svítidlo, které se postará o příjemné osvětlení vaší terasy, vchodu nebo zdi domu. Toto nástěnné svítidlo má všechno, co potřebujete: spolehlivý LED zdroj s nízkou spotřebou, vzdoruje dešti i vlhkosti, a svojí krásnou bílou barvou se hodí k jakémukoliv domu. Teplé bílé světlo 3000K vytvoří kolem vchodu nebo na terase gemütní atmosféru — není to chladno a nehostinně, naopak. Krytí IP65 — bez obav ven, zvládne déšť i přímý kontakt s vlhkostíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084419 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 74mm |
| Hmotnost (kg): | 0,49761 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 58,5mm |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 40 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 128mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
