Nástěnné LED svítidlo RAM 7W/220-240V - Redo 90079
Kód: REDO 90079Detailní popis produktu
RAM — Stylové venkovní nástěnné svítidlo, které vytváří útulné a přirozené osvětlení kolem domu. Svítidlo RAM se bezkonkurenčně hodí na fasádu domu, nad vchodové dveře, ke garáži nebo na krytou terasu. Díky krytí IP65 bez obav zvládne déšť, rosou i časté změny počasí. Teplé bílé světlo o teplotě 3000 K vytvoří vřelou atmosféru a přirozeně nasvítí vstup do domu či zahradní zákoutí. Antracitové provedení z lakovaného hliníku s průhledným skleným difuzorem vypadá elegantně a moderněDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084426 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 74mm |
| Hmotnost (kg): | 0,49761 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 58,5mm |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 40 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 128mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
