Nástěnné LED svítidlo RAM 7W/220-240V - Redo 90080
Kód: REDO 90080Detailní popis produktu
RAM — elegantní exteriérové nástěnné svítidlo, které vašemu domu dodá útulné světlo a sofistikovaný vzhled. Svítidlo se skvěle hodí k fasádě domu, nad vchodem nebo na krytou terasu. Hnědá lakovaná konstrukce z hliníku přirozeně doplní moderní i klasičtější domky. Teplé světlo 3000K vytváří příjemnou atmosféru a není to oslepující — je to přesně to, co chcete vidět večer venku. Konstrukce s průhledným skleněným difuzorem elegantně rozptyluje světlo a zvýrazňuje kvalitní zpracováníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084433 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 74mm |
| Hmotnost (kg): | 0,49761 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 58,5mm |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 40 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 128mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
