Nástěnné LED svítidlo QUAD 4W/220-240V - Redo 90084
Kód: REDO 90084Detailní popis produktu
QUAD — Malé, elegantní venkovní svítidlo, které vám bez obav osvětlí přední stěnu, terasu nebo zahradní koutek i v deštivém počasí. Kompaktní rozměry a čistý design v bílé barvě se snadno zapadne do moderního i klasického stylu. Teplé bílé světlo (3000K) vytvoří příjemnou atmosféru večer, a díky krytí IP65 si nebude nic dělat ani intenzivní deště. Integrované LED diody s indexem podání barev 80 zajišťují, že barvy budou vypadat přirozeně a teplota v okolí se nebude zdát chladno.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084471 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 74mm |
| Hmotnost (kg): | 0,46463 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 280lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 40 |
| Výkon (W): | 4W |
| Výška: | 103mm |
| Šířka: | 58,5mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
