Nástěnné LED svítidlo QUAD 4W/220-240V - Redo 90086
Kód: REDO 90086Detailní popis produktu
QUAD — elegantní nástěnné svítidlo, které zvládne každé počasí a vytvoří útulné světlo právě tam, kde ho potřebuješ. Toto malé, ale silné svítidlo se perfektně hodí na fasádu domu, ke vchodovým dveřím, na krytou terasu nebo do zahrady. Díky své robustní konstrukci z lakovaného hliníku s průhledným skleným difuzorem se neobává deště, vlhka ani mrazů. Teplá bílá barva světla (3000K) vytváří vítanou a bezpečnou atmosféru v nočních hodinách, přitom jeho malé rozměry nijak nezatěžujíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084495 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 74mm |
| Hmotnost (kg): | 0,46463 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 280lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 40 |
| Výkon (W): | 4W |
| Výška: | 103mm |
| Šířka: | 58,5mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
