Nástěnné LED svítidlo QUAD 7W/220-240V - Redo 90087
Kód: REDO 90087Detailní popis produktu
QUAD — Stylové venkovní svítidlo s čistým designem a teplým pohledným světlem. QUAD je ideální volbou pro osvětlení fasády, přístupové cesty nebo krytou terasu. Kompaktní hliníkové tělo v pískovobílé barvě se hezky vypne na každém domě. Díky teplé bílé LED mezi 3000 K a průhledným skleněným difuzorům vytváří příjemnou, přivítavou atmosféru. Svítidlo bez problémů zvládne déšť i vlhko — stojí za ním krytí IP65. Teplé bílé LED světlo (3000 K) — vytvoří útulnou a pohostinnDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084501 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 74mm |
| Hmotnost (kg): | 0,4365 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 40 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 128mm |
| Šířka: | 58,5mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
