Nástěnné LED svítidlo TEKO 7W/220-240V - Redo 90097
Kód: REDO 90097Detailní popis produktu
TEKO — moderní venkovní svítidlo, které bezpečně osvětlí každý koutek vaší terasy či fasády. Toto kompaktní nástěnné svítidlo je postaveno na spolehlivé COB LED technologii a zvládne bez problémů déšť, vlhko a špínu. Skleněný difuzor vkusně rozptyluje světlo, a přitom svítidlo vypadá elegantně v pískovcově bílé barvě. Kombinace kvalitního hliníku a skla jej dělá odolným a dlouhodobě funkčním kouskem. Stupeň krytí IP65 — klidně ho umístíš i na odkrytou terasu nebo do veDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084600 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 107mm |
| Hmotnost (kg): | 0,80025 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 520lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 70 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 91mm |
| Šířka: | 91mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
