Nástěnné LED svítidlo TEKO 7W/220-240V - Redo 90098
Kód: REDO 90098Detailní popis produktu
TEKO — stylové venkovní svítidlo, které bezpečně osvětlí fasádu vaší domu či terasu a zvládne i nejhorší počasí. Díky krytí IP65 si nemusíte dělat starosti se deštěm ani zvýšenou vlhkostí. Antracitové tělo z lakovaného hliníku s průhledným skleným difuzorem vypadá elegantně a moderně. Teplé bílé světlo (3000K) vytvoří příjemnou atmosféru podél vchodů, u terasy nebo na zahradě, a integrovaný LED zdroj bude svítit dlouhé roky s minimálními náklady na provoz. Odolné protiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084617 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 107mm |
| Hmotnost (kg): | 0,7566 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 520lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 70 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 91mm |
| Šířka: | 91mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
