Nástěnné LED svítidlo TEKO 7W/220-240V - Redo 90099
Kód: REDO 90099Detailní popis produktu
TEKO — stylové nástěnné svítidlo, které se nebojí deště ani vlhka a vytvoří útulné světlo tam, kde ho potřebuješ. TEKO je ideální volba na fasádu, terasu nebo k vchodovým dveřím. Kompaktní design v tmavě hnědé barvě se diskrétně hodí k jakémukoli domu, a přitom si své prosadí. Teplé bílé světlo (3000K) vytváří příjemnou atmosféru večerů na terase nebo před domem — není ostré a neruší okolí. Protože je TEKO vybaveno integrovaným LED zdrojem, spotřebuješ jen 7 wattů, přesto dostaneDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084624 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 107mm |
| Hmotnost (kg): | 0,80025 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 520lm |
| Úhel záření: | 70 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 91mm |
| Šířka: | 91mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
