Nástěnné LED svítidlo TEKO 13,8W/220-240V - Redo 90101
Kód: REDO 90101Detailní popis produktu
TEKO — elegantní nástěnné svítidlo do exteriéru s teplým, příjemným světlem TEKO si najde své místo na každé terase, v zahradě nebo u vstupu do domu. Vyzařuje teplé bílé světlo (3000K), které vytvoří útulnou atmosféru a bude se vám dařit skvěle vidět. Kompaktní rozměry (91 × 91 × 107 mm) a elegantní antracitová barva se hodí k moderním i klasičtějším stavbám. Bez problémů v exteriéru — IP65 zvládne déšť, sníh i vlhko Teplé, útulné světlo (3000K) s přirozeným poDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084648 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 107mm |
| Hmotnost (kg): | 0,84875 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 980lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 70 |
| Výkon (W): | 13,8W |
| Výška: | 91mm |
| Šířka: | 91mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
