Nástěnné LED svítidlo TEKO 13,8W/220-240V - Redo 90102
Kód: REDO 90102Detailní popis produktu
TEKO — poctivé nástěnné svítidlo do exteriéru, které zvládne cokoliv. TEKO si najde místo na fasádě, u terasy nebo vedle vchodových dveří. Vyzařuje teplé, příjemné světlo, které vytváří útulnou atmosféru i venku. Robustní hliníková konstrukce lakovaná v neutrální barvě a těsné skleněné pouzdro ji chrání před deštěm a vlhkem — klidně ji bez obav umístíte kamkoliv, i na exponované místo. Těsné provedení IP65 — bez problémů vzdoruje dešti i vlhku, takže si ji užijete dlouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084655 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 107mm |
| Hmotnost (kg): | 0,85651 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 980lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 70 |
| Výkon (W): | 13,8W |
| Výška: | 91mm |
| Šířka: | 91mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
