Nástěnné LED svítidlo IVAR 7,6W/220-240V - Redo 90113
Kód: REDO 90113Detailní popis produktu
IVAR — elegantní nástěnné venkovní svítidlo, které přinese teplé a příjemné světlo na váš dům. IVAR je spolehlivý společník na fasádě, v předsíni či na krytém balkoně. Díky své kompaktní velikosti a minimalistickému designu se skvěle hodí jak k moderním, tak k tradičnějším domům. Teplá bílá barva světla (3000K) vytvoří příjemnou atmosféru, která nemrzačí pohled večer — svítidlo budete mít rádi i vy, i vaši hosté. Zvládne vlhko i déšť — stupeň krytí IP54 zajišťuje bezprDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084969 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,78473 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 583lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 7,6W |
| Výška: | 165mm |
| Šířka: | 45mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
