Nástěnné LED svítidlo IVAR 7,6W/220-240V - Redo 90114
Kód: REDO 90114Detailní popis produktu
IVAR — moderní nástěnné svítidlo, které vašemu domu nebo bytovému domu vtiskne minimalistický charakter a slušný design. Svítidlo se perfektně hodí na fasádu, k vchodům, na terasu nebo do zahrady. Teplá bílá světla vytváří příjemnou, vítanou atmosféru a působí lahodně na oko. Díky robustní hliníkové konstrukci a stupni krytí IP54 bez problémů snese déšť, sníh i špínu — prostě všechno, co příroda přichystá. Integrovaný LED zdroj s příkonem pouhých 7,6 W — energicky úspoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084976 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,78376 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 583lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 7,6W |
| Výška: | 165mm |
| Šířka: | 45mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
