Nástěnné LED svítidlo SLOT 5W/220-240V - Redo 90122
Kód: REDO 90122Detailní popis produktu
SLOT — elegantní nástěnné svítidlo na venkovní zeď, které spojuje minimalistický design s praktičností. Toto svítidlo si najde místo na fasádě domu, nad vchodem, na terase nebo verandě. Vyzařuje teplé bílé světlo (3000K), které je příjemné na oko a vytvoří útulnou atmosféru kolem domu. Díky celokovové konstrukci a krytí IP65 bez problémů zvládne déšť, sníh a vlhkost. Stačí ho připojit k elektřině a máte hotovo — integrovaný zdroj znamená jednoduchý provoz bez starostí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084747 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 35mm |
| Hmotnost (kg): | 0,28227 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 218lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 77 |
| Výkon (W): | 5W |
| Výška: | 87mm |
| Šířka: | 135mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
