Nástěnné LED svítidlo VARY 2x6W/110-240V - Redo 90172
Kód: REDO 90172Detailní popis produktu
VARY — Stylové nástěnné svítidlo do venkovního prostoru s přesně nastavitelným světlem. Perfektní volba na krytou terasu, do zahrady nebo vedle vchodových dveří. VARY vám zajistí teplé, příjemné světlo s teplotou 3000K, které vytvoří gemütní atmosféru. Nastavitelný úhel svícení až 120 stupňů vám umožní nasměrovat světlo přesně tam, kde ho potřebujete. Hliníkový tělo s čirou sklenenou krytkou je robustní a dlouhodobě odolné. Nastavitelné svícení 0–120 stupňů — nasměrujeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085645 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 100mm |
| Hmotnost (kg): | 0,67415 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 660lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 0-120 |
| Výkon (W): | 2X6W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 100mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
