Nástěnné LED svítidlo VARY 2x6W/110-240V - Redo 90177
Kód: REDO 90177Detailní popis produktu
VARY — moderní nástěnné svítidlo s osobitým designem, které vám prozáří terasu, balkon i vstup do domu. VARY je stylové řešení pro každého, kdo chce kvalitní světlo bez zbytečných kompromisů. Díky neutrálnímu dennímu světlu (4000K) a výkonu 720 lumenů si budete jasně vidět každý detail. Pevný hliníkový korpus v tmavě hnědé barvě odolá počasí i vlhkosti, a elegantní skleněný difúzor rozprostírá světlo přirozeně a příjemně. Navíc si svítidlo nasměruješ přesně tak, jak ho zrovna potDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085690 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 100mm |
| Hmotnost (kg): | 0,776 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 720lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 0-120 |
| Výkon (W): | 2X6W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 100mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
