Nástěnné LED svítidlo FABO 8W/220-240V - Redo 90225
Kód: REDO 90225Detailní popis produktu
FABO — elegantní nástěnné svítidlo na zahradu, které svítí jak přímým, tak rozptýleným světlem. FABO je ideální volba pro vchod do domu, krytou terasu nebo terasu u bazénu. Díky matnému hliníkovému tělu a čirým skleným difúzorům vyzařuje příjemné teplé světlo v barvě 3000K, které vytváří útulnou atmosféru a není příliš ostrý. Zároveň zvládá vlhko a deštivé počasí bez problémů — je to spolehlivý společník na všechny roční doby. Odolné proti vlhku a dešti — stupeň krytíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681105619 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 40mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5335 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 470lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 90 |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška: | 80mm |
| Šířka: | 170mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
