Nástěnné LED svítidlo FABO 8W/220-240V - Redo 90226
Kód: REDO 90226Detailní popis produktu
FABO — stylové nástěnné svítidlo, které osvětlí váš vchod i terasu s teplým, příjemným světlem. FABO je perfektní volbou na krytou terasu, venkovní chodbu, u garáže nebo vstupu do domu. Díky krytí IP54 bez obav zvládne vlhkost i sprchující déšť. Teplé bílé světlo (3000K) vytvoří útulnou atmosféru, kterou si užijete večer — a zároveň poskytne dostatečné osvětlení pro bezpečný pohyb. Díky kombinaci přímého i nepřímého vyzařování můžete nastavit právě tu atmosféru, kterou chcete.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681105626 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 40mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5335 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 470lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 90 |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška: | 80mm |
| Šířka: | 170mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
