Nástěnné LED svítidlo FABO 8W/220-240V - Redo 90227
Kód: REDO 90227Detailní popis produktu
FABO — elegantní nástěnné svítidlo, které přinese teplé, příjemné světlo na vaši terasu nebo před dům. FABO je ideální volbou pro osvětlení venkovního prostoru. Díky svému robustnímu provedení a krytí IP54 bez problémů zvládne vlhko a déšť. Přímé i nepřímé osvětlení vám umožňuje nasměrovat světlo přesně tam, kde ho potřebujete — ať už jde o cestu k domu, terasu nebo fasádu. Teplá bílá barva světla 3000K vytvoří příjemnou, pohostinnou atmosféru. Integrované POWER LED diDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681105633 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 40mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5335 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 470lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | oválné |
| Úhel záření: | 90 |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška: | 80mm |
| Šířka: | 170mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
