Nástěnné LED svítidlo HUB 21W/220-240V - Redo 90231
Kód: REDO 90231Detailní popis produktu
HUB — stylové nástěnné svítidlo, které zvládne počasí i si podrží svůj vzhled. Pokud hledáš osvětlení na fasádu, terasu nebo přístupovou cestu domu, HUB je přesně to, co potřebuješ. Litinová konstrukce v matné bílé barvě se neobejde bez povšimnutí, a přitom si vystačí sám — není třeba nákupů do budoucna. Teplé bílé světlo vytváří příjemnou atmosféru a rozsvítí okolí bez agresivního lesku. Svítidlo si poradí se srážkami i vlhkostí díky certifikaci IP54. Robustní hliníkoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681105794 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 100mm |
| Hmotnost (kg): | 1,3095 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1208lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 15 |
| Výkon (W): | 21W |
| Výška: | 220mm |
| Šířka: | 104mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
