Nástěnné LED svítidlo HUB 21W/220-240V - Redo 90232
Kód: REDO 90232Detailní popis produktu
HUB — Stylové nástěnné svítidlo do exteriéru, které zvládne všechno počasí a ožívá váš vstup elegantním teplým světlem. HUB je dělán pro venkovní prostředí — ideální na fasádu, veranду nebo ke vchodovým dveřím. Díky ochrannému skleněnému difuzoru a kvalitnímu hliníkovému tělu v antracitové barvě se nejen postará o bezpečné osvětlení, ale bude vypadat opravdu dobře. Teplé světlo 3000K vytvoří příjemnou atmosféru, která přivítá hosty nebo vás čeká večer při příchodu domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681105800 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 100mm |
| Hmotnost (kg): | 1,3095 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1208lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 15 |
| Výkon (W): | 21W |
| Výška: | 220mm |
| Šířka: | 104mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
