Nástěnné LED svítidlo SPECTRA 16W/220-240V - Redo 90237
Kód: REDO 90237Detailní popis produktu
SPECTRA — Elegantní nástěnné svítidlo do exteriéru, které přeměňuje fasádu i terasu v příjemně osvětlený prostor. SPECTRA je ideální volbou na fasádu, terasu nebo k vchodovým dveřím. Teplé bílé světlo (3000K) vytváří vítanou a příjemnou atmosféru, zatímco robustní hliníkové tělo zvládá všechny povětrnostní podmínky. Svítidlo si bez problémů poradí s vlhkem i dešťem — je připraveno na dlouhodobý provoz venku. Odolnost proti vlhku a dešti — stupeň krytí IP54 zaručuje bezDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681105855 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 95mm |
| Hmotnost (kg): | 0,92926 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 870lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 16W |
| Výška: | 110mm |
| Šířka: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
