Nástěnné LED svítidlo SPECTRA 16W/220-240V - Redo 90239
Kód: REDO 90239Detailní popis produktu
SPECTRA — stylové nástěnné svítidlo, které přinese útulné světlo na fasádu vaší domácnosti. SPECTRA je ideální volba pro osvětlení exteriéru — patří na zdi domu, na krytou terasu, kolem vchodu nebo garážových dveří. Hliníkové tělo v příjemné tmavě hnědé barvě se krásně zapojí do architektury každé stavby. Díky teplému běloému LED světlu (3000K) vytvoří příjemnou, vítající atmosféru, která nejde srovnávat s chladnými průmyslovými svítidly. Bezpečnost v každém počasí — kDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681105879 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 95mm |
| Hmotnost (kg): | 0,92926 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 870lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 16W |
| Výška: | 110mm |
| Šířka: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
