Nástěnné LED svítidlo ARI 7W/220-240V - Redo 90273
Kód: REDO 90273Detailní popis produktu
ARI — venkovní nástěnné svítidlo, které vaši fasádu nebo terasu osvětlí teplým, příjemným světlem. Hliníkový kryt v matně bílé nebo tmavošedé barvě se hezky vejde k moderní i tradičnější architektuře. Díky krytí IP65 si bez obav vezme déšť, vlhkost i sníh. Transparentní skleněný difuzor rovnoměrně rozptyluje světlo, takže vytvořit příjemnou atmosféru na venkovní stěně nebo nad vchodem není vůbec problém. Účinné LED CREE COB s teplým bílým světlem (3000K) — ideální proDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681107132 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 107mm |
| Hmotnost (kg): | 1,05051 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 470lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 80 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 114mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
