Nástěnné LED svítidlo ARI 7W/220-240V - Redo 90274
Kód: REDO 90274Detailní popis produktu
ARI — elegantní exteriérové nástěnné svítidlo, které bezpečně osvětlí terasu, vstup nebo fasádu. Chcete-li zvýraznit vaši domácnost kvalitním světlem, které nemusíte řešit při každé sezóně, ARI je pro vás ideální volba. Svítidlo je zcela odolné vůči vlhkosti a dešti, takže se bezpečně instaluje do exteriéru. Integrovaný LED zdroj vyzařuje příjemné teplé světlo, které vytvoří útulnou atmosféru a přirozeně osvětlí vaši terasu, vstup do domu nebo zahradní koutek. Plná ochDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681107149 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 107mm |
| Hmotnost (kg): | 1,32599 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 470lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 80 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 114mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
