Nástěnné LED svítidlo ARI 11W/220-240V - Redo 90275
Kód: REDO 90275Detailní popis produktu
ARI — stylové nástěnné svítidlo pro venkovní prostory, které nezaváhá ani v dešti. Toto kompaktní svítidlo se skvěle hodí na fasádu domu, nad vchodové dveře, na terasu nebo do zahradní cestě. Vyzařuje příjemné teplé světlo (3000K), které vytvoří útulnou atmosféru a nebude dráždit oči večer. Hliníkový kryt s matným povrchem i skleněný difuzor jsou odolné vůči vlhkosti i dešti — bez starostí ho zavěsíte i na exponované místo. Stupeň krytí IP65 — zvládne déšť, mlhu i horšDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681107156 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 107mm |
| Hmotnost (kg): | 1,34442 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 890lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 80 |
| Výkon (W): | 11W |
| Výška: | 122mm |
| Šířka: | 114mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
