Nástěnné LED svítidlo VARY 2x10W/110-240V - Redo 90295
Kód: REDO 90295Detailní popis produktu
VARY — venkovní nástěnné svítidlo s nastavitelným úhlem a čistým, denním světlem. Hledáte spolehlivé osvětlení na terasu, pergolu nebo k vchodu domu? VARY je přesně pro vás. Svítidlo si snadno nastavíte do nejlepší polohy a dává čisté, neutrální denní bílé světlo (4000K), které dokonale osvětlí celou plochu. Díky matně bílému hliníkovému tělu a čiré sklenici se pěkně vejde k modernímu i tradičnějšímu stylu. Nastavitelný úhel svícení (0–120°) — namíříte světlo přesně kaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681109020 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 120mm |
| Hmotnost (kg): | 0,9506 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1350lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 0-120 |
| Výkon (W): | 2x10W |
| Výška: | 120mm |
| Šířka: | 120mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
