Nástěnné LED svítidlo VARY 2x10W/110-240V - Redo 90296
Kód: REDO 90296Detailní popis produktu
VARY — moderní venkovní svítidlo, které vám přinese kvalitní světlo na krytou terasu, balkón nebo předsíň. Toto nástěnné svítidlo je spolehlivý společník pro všechny, kteří hledají elegantní řešení s praktickou funkčností. Antracitový hliník s čirým sklem vypadá vkusně a wabi-sabi stylem zapadne k modernímu domu. Díky nastavitelnému úhlu až 120° si nasměruješ světlo přesně tam, kde ho potřebuješ — ať už chceš osvětlit schody, ulici nebo přístupovou cestu. Zvládne vlhkoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681109037 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 120mm |
| Hmotnost (kg): | 1,0767 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1080lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 0-120 |
| Výkon (W): | 2x10W |
| Výška: | 120mm |
| Šířka: | 120mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
