Nástěnné LED svítidlo VARY 2x10W/110-240V - Redo 90298
Kód: REDO 90298Detailní popis produktu
VARY — venkovní svítidlo, které vám nasměruje světlo přesně kam potřebujete. Tohle je svítidlo pro ty, kteří si nechtějí dělat hlavu s osvětlením terasy, vchodu nebo fasády. Má krásný tmavě hnědý hliníkový kryt s čirým sklem a zvládne déšť i vlhko bez problémů. Teplé světlo 3000K vytvoří útulnou atmosféru, kterou si užijete večer při setkání s přáteli na terase nebo u vchodu do domu. Nastavitelný úhel svícení (0–120°) — nasměruješ světlo přesně kam ti vyhovujeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681109051 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 120mm |
| Hmotnost (kg): | 1,0767 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1080lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 0-120 |
| Výkon (W): | 2x10W |
| Výška: | 120mm |
| Šířka: | 120mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
