Nástěnné LED svítidlo VARY 4x5W/110-240V - Redo 90300
Kód: REDO 90300Detailní popis produktu
VARY — moderní venkovní svítidlo, které svítí přesně tam, kam ho nasměruješ. VARY je stylové nástěnné svítidlo určené na venkovní стěny, terasy a přístupové cesty. Jeho jednoduchost a kvalitní zpracování z hliníku v matné bílé barvě se hodí k jakémukoli domu. Teplé bílé světlo vytvoří příjemnou atmosféru a bezpečně osvětlí venkovní prostor — ať už je to zahrada, terasa nebo vstup do domu. Nastavitelný úhel svícení (0–120°) — nasměruješ světlo přesně tam, kde ho potřebuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681109075 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 100mm |
| Hmotnost (kg): | 0,4171 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1250lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 0-120 |
| Výkon (W): | 4x5W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
