Nástěnné LED svítidlo VARY 4x5W/110-240V - Redo 90301
Kód: REDO 90301Detailní popis produktu
VARY — venkovní svítidlo, které si poradí s deštěm i vlhkem a navíc si nasměruješ světlo přesně jak potřebuješ. Ideální escolba na krytou terasu, balkon nebo na fasádu domu. Neutrální bílé světlo (4000K) poskytuje čisté, příjemné osvětlení, které není ni příliš chladné, ani teplé — prostě jednoduše funguje. Hliníkový korpus v matné bílé barvě se vejde k jakémukoliv stylu, a skleněný difúzor jemně rozptyluje světlo bez oslnění. Nastavitelný úhel (0–90°) — nasměruješ svěDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681109082 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 100mm |
| Hmotnost (kg): | 0,4171 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1350lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 0-90 |
| Výkon (W): | 4x5W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
