Nástěnné LED svítidlo VARY 4x5W/110-240V - Redo 90302
Kód: REDO 90302Detailní popis produktu
VARY — venkovní svítidlo, které se přizpůsobí tvým potřebám díky nastavitelnému úhlu svícení. Skvěle poslouží na chráněnou terasu, balkón nebo jako doplňkové osvětlení kolem domu. Teplé světlo 3000K vytváří příjemnou atmosféru — vůbec to není chladné průmyslové světlo. Robustní hliníkový korpus v antracitu skvěle vypadá vedle moderních i tradičních interiérů, a jasný skleněný difúzor jej chrání před vlhkem i prachem. Nastavitelný úhel svícení (0–90°) — nasměruješ světlDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681109099 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 100mm |
| Hmotnost (kg): | 1,1737 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1250lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 0-90 |
| Výkon (W): | 4x5W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
