Nástěnné LED svítidlo KLIPPE 6,5W/220-240V - Redo 9052
Kód: REDO 9052Detailní popis produktu
KLIPPE — stylové nástěnné svítidlo, které rozzáří tvůj venkovní prostor elegantním teplým světlem. KLIPPE je kompaktní svítidlo určené na venkovní zdi — sejde si s moderní i klasickou architekturou. Vyzařuje příjemné teplé světlo (3000K), které vytvoří přívětivou atmosféru u vchodových dveří, na terase nebo podél domku. Díky robustní konstrukci bez problémů zvládne déšť i vlhkost. Kompaktní design (115 × 90 mm) — vejde se i na menší plochy a nezabírá moc místaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075608 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 30mm |
| Hmotnost (kg): | 0,44135 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 398lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 75 |
| Výkon (W): | 6,5W |
| Výška: | 90mm |
| Šířka: | 115mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
