Nástěnné LED svítidlo KLIPPE 6,5W/220-240V - Redo 9053
Kód: REDO 9053Detailní popis produktu
KLIPPE — Stylové nástěnné svítidlo, které vašemu domu přidá eleganci a bezpečné osvětlení. Elegantní nástěnné svítidlo KLIPPE si s venkovním prostředím poradí bez problémů. Díky krytí IP54 bez obav osvětlí vám terasu, vchod nebo zahradní stěnu — zvládne déšť, vlhko, i teplotu. Teplé světlo (3000K) vytvoří příjemnou atmosféru, kterou budete mít rádi večer i přes den. IP54 — bez obav na krytou terasu i do vlhčích míst venku, nic si jej nepokazí Teplé bílé světloDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075615 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 30mm |
| Hmotnost (kg): | 0,4365 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 398lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 75 |
| Výkon (W): | 6,5W |
| Výška: | 90mm |
| Šířka: | 115mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
