Nástěnné LED svítidlo BETA 2x6WCOBLED/220-240V - Redo 9066
Kód: REDO 9066Detailní popis produktu
BETA — Stylové nástěnné svítidlo s neutrální bílou barvou světla, které se hodí i na krytou terasu nebo ke vchodu. Díky IP54 ochranu se nebojí vlhka ani prachu — bez obav si ho nasadíš na fasádu, k vchodu nebo na krytou terasu. Přímé i nepřímé vyzařování světla ti umožní nasměrovat jas přesně kam potřebuješ. S chladnějším neutrálním světlem 4000K budeš mít výborný přehled — perfektní volba pro vstupní část domu nebo koutek, kde chceš vidět jasně a přesně. Spolehlivá LEDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075417 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6111 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1134lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 2 x 6W COB LED |
| Výška: | 90mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
