Nástěnné LED svítidlo BETA 2x6WCOBLED/220-240V - Redo 9067
Kód: REDO 9067Detailní popis produktu
BETA — Stylová nástěnná lampa, která přinese teplé a přátelské světlo na venkovní fasádu, terasu či vchod. Tato robustní lampa s hliníkovým tělem v tmavohnedé barvě je odolná proti vlhku a nepříznivému počasí. Díky svítivosti přes 1100 lumenů a teplotě 3000 K vytvoří kolem domu příjemnou, útulnou atmosféru. Perfektní volba, když chceš osvětlit vchod, venkovní chodbu nebo terasu bez obav z deště či rosného počasí. Krytí IP54 — zvládne déšť i vlhko na krytých i částečněDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075424 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6111 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1103lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 2 x 6W COB LED |
| Výška: | 90mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
