Nástěnné LED svítidlo BETA 2x6WCOBLED/220-240V - Redo 9068
Kód: REDO 9068Detailní popis produktu
BETA — stylová nástěnná lampa s dvojitým COB LED zdrojem, která vám osvětlí ven bez zbytečného dramatického efektu. Tahle lampa se perfektně hodí k venkovním fasádám, na krytou či otevřenou terasu, k garážovým dveřím nebo ke vchodům. Vyzařuje příjemné neutrální bílé světlo v teplotě 4000K, které elegantně osvětlí prostor bez barevných zkreslení. Je odolná vůči dešti a vlhkosti, takže ji nemusíte řešit ani v nepříznivých podmínkách. Dvojitý COB LED zdroj s výkonem 12 WDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075431 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6111 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1134lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 2 x 6W COB LED |
| Výška: | 90mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
