Nástěnné LED svítidlo BETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9079
Kód: REDO 9079Detailní popis produktu
BETA — Kompaktní nástěnné venkovní svítidlo s přímo vyzařujícím světlem, které osvětlí vaši fasádu, terasu nebo průjezd bez zbytečných kompromisů. BETA se skvěle hodí na krytou terasu, ke vchodovým dveřím, podél fasády nebo na pergolu. Díky neutrálnímu světlu o teplotě 4000K vytvoří čisté a přehledné osvětlení, které je ideální tam, kde potřebujete vidět jasně. Hliníkový korpus v tmavošedé barvě s tvrzenýskleným difúzorem se bez problémů poradí s deštěm a vlhkem. OdolnDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075455 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5141 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 86mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
