Nástěnné LED svítidlo BETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9080
Kód: REDO 9080Detailní popis produktu
BETA — elegantní nástěnné svítidlo do exteriéru s teplým, příjemným světlem a robustní konstrukcí. BETA je ideální volba pro osvětlení vstupů, terasy nebo předzahrady. Díky teplému bílému světlu (3000K) vytvoří útulnou atmosféru, která Welcome hostům i vám samým. Hliníková konstrukce lakovaná v temné hnědé barvě se krásně hodí k přírodnímu okolí a zvládne bez problémů vlhko i déšť. Robustní hliníková konstrukce s tmavohnědým lakem — odolná vůči počasí a dlouhodobě atraDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075462 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5141 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 530lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 86mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
