Nástěnné LED svítidlo BETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9081
Kód: REDO 9081Detailní popis produktu
BETA — stylové nástěnné svítidlo do exteriéru s robustní konstrukcí a přirozeným bílým světlem. Ideální volba pro osvětlení vstupu do domu, terasy, pergoly nebo zahradního sezení. Díky neutrální bílé 4000K světu (540 lumenů) vytvoří dokonalou orientační a dekorativní svítilnu bez zbytečné teploty či chladnosti. Skleněný difúzor v kombinaci s hliníkovou konstrukcí v tmavohnědé barvě zaručuje dlouhou životnost a elegantní vzhled. Krytí IP54 bez obav zvládne déšť, vlhko iDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075479 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5141 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 86mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
