Nástěnné LED svítidlo IGOR 6W/220-240V - Redo 9092
Kód: REDO 9092Detailní popis produktu
IGOR — elegantní nástěnné zápustné svítidlo, které se vejde všude a svítí přesně tam, kde ho potřebuješ. IGOR je spolehlivý pomocník do obývacího pokoje, chodby, ale klidně i na krytou terasu nebo do venkovního prostoru. Asymetrické rozložení světla znamená, že světlo padá přesně tam, kam chceš — bez zbytečného rozptýlení. Teplá bílá barva 3000 K vytvoří útulnou atmosféru, která vás nikdy neunaví. Krásný design v matné tmavošedé — minimalisticky a nenápadně se vejde doDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681071662 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 53,5mm |
| Hmotnost (kg): | 0,7275 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 415lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška: | 76mm |
| Šířka: | 226mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
