Nástěnné LED svítidlo EVEN 3WLEDSMD/220-240V - Redo 9150
Kód: REDO 9150Detailní popis produktu
EVEN — elegantní nástěnné svítidlo, které přináší teplé a příjemné světlo na vaši venkovní fasádu. EVEN je ideální volbou na stěnu venkovního prostoru — na terasu, verandě nebo kolem vchodových dveří. Svým minimalistickým designem z matně bílého hliníku se hodí ke každému domu, ať modernímu či tradičnímu. Integrovaný LED zdroj vám nabídne teplou bílou barvu světla 3000K, která vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru i v nočních hodinách. Krytí IP54 — bez obav jej umístítDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681058571 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 30mm |
| Hmotnost (kg): | 0,28421 Kg |
| Max. příkon (W): | 3W LED SMD |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 160lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 3W LED SMD |
| Šířka: | 100mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
