Nástěnné LED svítidlo TWILL 11W/100-240V - Redo 9535
Kód: REDO 9535Detailní popis produktu
TWILL — Elegantní nástěnné svítidlo, které vašemu domu dodá moderní vzhled a při tom pracuje bez kompromisů. TWILL je perfektní volbou pro vstupní partie domu, terasu nebo fasádu. Svítidlo nabízí dva způsoby osvětlení — přímý paprsek na konkrétní místo a nepřímé světlo, které se krásně rozptyluje po stěně a vytváří příjemnou atmosféru. Tmavošedá matná barva se hodí k moderním i klasickým domům, a teplé světlo 3000K působí vítězně a pohostinsky. Odolné proti deští a vlhDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073277 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 51 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 51mm |
| Hmotnost (kg): | 0,52768 Kg |
| Max. příkon (W): | 11 W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 532lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 30/110 |
| Výkon (W): | 11W |
| Výška: | 174mm |
| Šířka: | 106mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 Ra |
| Příkon zdroje: | 11 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 27 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
