Nástěnné LED svítidlo TWILL 11W/100-240V - Redo 9540
Kód: REDO 9540Detailní popis produktu
TWILL — stylové nástěnné svítidlo, které ozáří vaši fasádu jasným, moderním světlem. TWILL je perfektní volbou na fasádu domu, k vchodu nebo do zahrady — bez obav ze deště či vlhkosti. Neutrální bílé světlo s teplotou 4000K vytvoří čisté, přívětivé osvětlení, které zvýrazní texturu a detaily vaší fasády. Matně bílá hliníková konstrukce se elegantně rozpustí do moderního i tradičního designu. Kompletní ochrana před počasím — krytí IP65 zvládne déšť, sníh i rosný ranní vDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073956 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 51mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5238 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 575lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 30/110 |
| Výkon (W): | 11W |
| Výška: | 174mm |
| Šířka: | 106mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
