Nástěnné LED svítidlo TWILL 11W/100-240V - Redo 9541
Kód: REDO 9541Detailní popis produktu
TWILL — moderní nástěnné svítidlo se čistým neutrálně bílým světlem, které vytvoří elegantní rámec kolem tvého domu. Toto stylové svítidlo se hodí na fasádu, pod přístřešek nebo na krytou terasu — přesně tam, kde chceš čisté, ostré světlo bez pocitu tepla. Hliníkový tvar v tmavošedé barvě perfektně pasuje k modernímu designu, skleněný difúzor vytváří měkký efekt osvetlení na stěnu a zároveň chránří LED zdroj. TWILL je kompaktní, spolehlivý a zvládne i déšť bez sebemenšího problémDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073970 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 51mm |
| Hmotnost (kg): | 0,52768 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 575lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 30/110 |
| Výkon (W): | 11W |
| Výška: | 174mm |
| Šířka: | 106mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
