Nástěnné LED svítidlo TWILL 11W/100-240V - Redo 9542
Kód: REDO 9542Detailní popis produktu
TWILL — elegantní nástěnné venkovní svítidlo, které svítí přesně tam, kam ho nasměruješ. Perfektní pro osvětlení vchodu, terasy nebo zahrady. Díky přímému i nepřímému osvětlení vytvoří buď funkční pracovní světlo, nebo nежnou atmosféru na stěně. Hliníková konstrukce v matné tmavohnedé barvě se skvěle vejde ke každému domu, a skleněný difúzor zajistí rovnoměrné rozptýlení světla. Zvládne déšť, vlhko i teplotu — prostě bezstarostné venkovní osvětlení. Stupeň krytí IP65 —Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073994 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 51mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5238 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 575lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 30/110 |
| Výkon (W): | 11W |
| Výška: | 174mm |
| Šířka: | 106mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
