Nástěnné LED svítidlo INNER 2WPOWERLEDCREE/110-240V - Redo 9547
Kód: REDO 9547Detailní popis produktu
INNER — Kompaktní zápustné svítidlo s asymetrickým svícením, které perfektně osvětlí vstupní zóny, chodby i venkovní prostory. INNER je nenápadné svítidlo určené pro přímou instalaci do stěny. Díky neutrálnímu dennímu světlu o teplotě 4000K se hodí do moderních interiérů i do koupelny nebo na krytou terasu. Vyrobeného z hliníkové slitiny v tmavošedé barvě se elegantně vsazuje do jakéhokoli prostředí a jeho asymetrické svícení s úhlem 44° perfektně nasměruje světlo přesně kam potřDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073987 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 1,3968 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 117lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 44 |
| Výkon (W): | 2W POWER LED CREE |
| Výška: | 107mm |
| Šířka: | 75mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
