Nástěnné LED svítidlo INNER 2WPOWERLEDCREE/110-240V - Redo 9549
Kód: REDO 9549Detailní popis produktu
INNER — malé zápustné svítidlo s ocelovou elegancí a chytrým asymetrickým světlem. INNER je ideální volbou pro ty, kteří chtějí nenápadné osvětlení, které zvládne jak obývací pokoj a chodbu, tak i krytou terasu či částečně chráněné venkovní prostory. Neutrální bílé světlo s teplotou 4000K vám zajistí čisté a příjemné osvětlení, které podporuje soustředění, aniž by bylo na oči tvrdé. Svítidlo je připravené ihned k zapnutí — napájač je již obsažen v balení. Stupeň krytíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681074038 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 0,42486 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 117lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 44 |
| Výkon (W): | 2W POWER LED CREE |
| Výška: | 75mm |
| Šířka: | 107mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
