Nástěnné LED svítidlo XIERA 11WSMDLED/220-240V - Redo 9564
Kód: REDO 9564Detailní popis produktu
XIERA — elegantní nástěnné svítidlo na vnější stěnu s teplým, příjemným světlem, které vytvoří útulnou atmosféru všude, kde ho umístíš. XIERA se perfektně hodí na fasádu domu, do vstupní zóny či na krytou terasu. Matně černá hliníková konstrukce s opálovým difúzorem působí moderně a minimalisticky, a zároveň jej lze bez obav vystaven dešti či vlhkosti. Teplé světlo o teplotě 2900–3000 K vytvoří přívětivý dojem, který láká a vítá — ať už návštěvu nebo tebe samotného po návratu domDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681074847 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 2900-3000K |
| Hloubka: | 168mm |
| Hmotnost (kg): | 1,455 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 946lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 11W SMD LED |
| Výška: | 154mm |
| Šířka: | 130mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
