Nástěnné LED svítidlo ETA 2x6WCOBLED/220-240V - Redo 9590
Kód: REDO 9590Detailní popis produktu
ETA — elegantní nástěnné venkovní svítidlo, které spojuje moderní design s praktickou odolností. Svítidlo se postará o příjemné osvětlení vašeho vstupu, terasy nebo zahradní stěny. Teplé světlo (3000K) vytvoří přivítavou atmosféru, která láká domů. Hliníková konstrukce v tmavošedé barvě s tvrzeným sklem si poradí s deštěm i vlhkem — díky krytí IP54 se bez obav instaluje na venkovní fasádu či krytou terasu. Výkon 12W s LED diódami COB na 1103 lumenů — pořádné, účinné svDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075257 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6111 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 1103lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 2 x 6W COB LED |
| Výška: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
